Koniecznie to przeczytajcie!

Witajcie Gracze!

 

Gra startuje już po raz 15-ty, ale warto przypomnieć najważniejsze zasady i wyjaśnić kilka niejasności.

W tym roku (ze względu na święta) pytania pojawią się od 5 kwietnia i w kolejne cztery piątki o 19.00. Można udzielać odpowiedzi do 22.00 o ile w pytaniu nie podano innego terminu.

Przede wszystkim warto wcześniej zrobić próbę logowania i odpowiedzi na pytanie próbne o czadnice :). Chodzi o to, by nie tracić czasu na rozwiązywanie problemów technicznych podczas cennych sekund po 19.00 :).

Każdy członek zespołu może założyć odrębne konto na stronie, ważne by w rubryce "Użytkownik" wpisanć np. swoje imię, a w rubryce NAZWA była wpisana nazwa zespołu. Logując się wpisujecie wtedy "nazwę użytkownika", czyli np. imię, a wyświetla się nazwa zespołu. Dzięki temu będzie łatwiej Wam udzielać odpowiedzi, nawet jeśli nie jesteście fizycznie obok siebie. Jest to bardzo ważne, bo udzielacie odpowiedzi jako ZESPÓŁ, czyli ma się wyświetlić w punkcie komentarze nazwa zespołu. Ze względu na trole internetowe, każda rejestracja nowego użytkownika wymaga naszej akceptacji. Jutro już może być za późno na rejestrację i czekanie na akceptację admina. W zakładce dokumenty są odnośniki do historii miasta i huty szkła.  

Przeczytajcie oczywiście artykuł: Jak zagrać?   Jest tam wiele odpowiedzi na pytania.

W tym roku przed Wami 5 zadań, pięć opowiadań i pasjonujący etap uliczny. Już 1 kwietnia urodziny Miasta, a my (ze względu na święta) startujemy cztery dni później!

 

Powodzenia

 

You have no rights to post comments

Related Articles