O nas

Gostyńska Gra Miejska

 

Startujemy w tym roku 5 KWIETNIA  2024. Od tego dnia, przez pięć kolejnych piątków o 19.00 w zakładce ZADANIA 2024 uaktywnią się pytania, na które zespoły (od 2 do 5 osób) odpowiadają w formie komentarzy (opcja pozwalająca zamieszczać komentarze pojawia się po zalogowaniu). Im szybciej tym więcej punktów. Natomiast od 4 marca , w każdy czwartek o 17.00 pojawiać się będą opowieści stanowiące fabułę Gry. Najlepsze zespoły staną do walki w etapie ulicznym. Nie będzie to bieg na czas! Wygrywa zespół, który najlepiej rozwiąże zagadkę. Zobaczcie prezentacje z poprzednich Gier. W razie niejasności można pytać mailowo, telefonicznie, skypowo lub fejsbukowo. W 2024 roku nagrodą główną dla zwycięskiego zespołu jest voucher (czek podróżny) o wartości 2500 zł do wykorzystania w Agencji Turystycznej MOANA.

 

 

 

Gostyńską Grę Miejską organizuje Fundacja Miejsce Moje.

 fundacja

Patronat: Logo Oficynka

Projekt wpierany przez Gminę Gostyń.

Logo Gostyn PNG

 

Ponieważ gra odbywać się będzie podczas Festiwalu Kryminału Retro "Kryminalny Magiel" dla trzech zespołów złożonych z uczestników festiwalu etap uliczny bez konieczności walki w etapie internetowym. 

W razie wprowadzenia obostrzeń związanych z pandemią etap uliczny przeprowadzimy w przestrzeni wirtualnej.

Organizatorzy

Fundacja Miejsce Moje

TEAM

Przy organizacji Gry Miejskiej współpracujemy z autorem powieści kryminalnych Grzegorzem Skorupskim, dyrektorem Muzeum w Gostyniu Robertem Czubem, dyrektorem Biblioteki Miejskiej Przemysławem Pawlakiem. W agentów podczas etapu ulicznego wcielają się m.in. członkowie stowarzyszenia Forum Demokratyczne.

Image

Agnieszka Wujek

Image

Grzegorz Skorupski

Image

Darek Wujek